“Mardin’de Sanatı İyileştirici Gücü”

CUREART – Mardin Eczacı Odası Kültür ve Sanat Merkezi

Sevgili sanatseverler, Mardin Şırnak Eczacı Odası Cureart Kültür Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan uluslararası Mardin Çocuk ve Gençlik Tiyatro Festivali için heyecan dorukta!

01 ve 08 Kasım 2023 tarihlerinde düzenlenecek olan bu muhteşem etkinlik, sanatı seven herkesi bir araya getirecek.Bu yıl, İngiltere, Meksika, İtalya ve Türkiye’den birçok başarılı sanatçının katılımıyla gerçekleşecek olan festival, 8 gün boyunca sanat dolu bir yolculuğa dönüşecek. En özel tiyatro gruplarının performanslarıyla tanışacak, çocuklar ve gençler için düzenlenen özel atölye çalışmalarına katılacak ve unutulmaz bir tiyatro deneyimi yaşayacaksınız.

Dahası, bu festival ücretsizdir ve tüm halkımız davetlidir! Sanatın eşsiz gücünü gözlemleyerek hayatınıza renk katacak, farklı kültürleri bir araya getiren bu etkinliği kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Sanatta duyduğunuz bu olağanüstü fırsatı, duymayanlara söyleyin ve hep birlikte unutulmaz bir tiyatro festivali deneyimi yaşayalım! Detaylı program ve katılım bilgileri için takipte kalın.